Рада відхилила ветований Порошенком закон про право військових переукладати контракти з ЗСУ

НовиниПолітика    18.10.2016 - 16:31
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Рада прийняла за основу законопроект про Єдиний держреєстр військовозобов’язаних Рада планує штрафувати військовозобов'язаних за розпивання алкоголю під час зборів

Для подолання вето президента не вистачило голосів нардепів

Верховна Рада України відхилила раніше ветований президентом Петром Порошенком законопроект №4689 "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, за подолання вето глави держави проголосували 82 парламентарія. При цьому пропозицію направити до профільного комітету на доопрацювання підтримали 149 нардепів.

"Законопроект №4689 відхилений", - зазначив спікер ВР Андрій Парубій.

Документом пропонувалося надати право на звільнення від військової служби у Збройних силах України одночасно близько 57 тисячам військовослужбовців, тобто 28% від затвердженої законом чисельності військових в 204 тисячі осіб.

Президент підкреслював, що звільнення від військової служби такої кількості військовослужбовців, а також звільнення в 2016 році близько 21 тис. військових, які проходять військову службу за призовом по мобілізації, на особливий період, призведе до критичного зниження укомплектованості особовим складом Збройних сил України, що негативно вплине на їх боєздатність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет ВР підтримав вето на закон про право військових переукладати контракти з ЗСУ.

Читайте в розділі

За тиждень до дедлайну тільки 31 нардеп подав е-декларацію

Клінтон зосередиться на проблемах американців, а не на Трампі

Бельгії дали час до кінця 24 жовтня, аби визначитися щодо ЗВТ з Канадою

On Top