Рада відхилила ветований Порошенком закон про право військових переукладати контракти з ЗСУ

НовиниПолітика    18.10.2016 - 16:31
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Для подолання вето президента не вистачило голосів нардепів

Верховна Рада України відхилила раніше ветований президентом Петром Порошенком законопроект №4689 "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, за подолання вето глави держави проголосували 82 парламентарія. При цьому пропозицію направити до профільного комітету на доопрацювання підтримали 149 нардепів.

"Законопроект №4689 відхилений", - зазначив спікер ВР Андрій Парубій.

Документом пропонувалося надати право на звільнення від військової служби у Збройних силах України одночасно близько 57 тисячам військовослужбовців, тобто 28% від затвердженої законом чисельності військових в 204 тисячі осіб.

Президент підкреслював, що звільнення від військової служби такої кількості військовослужбовців, а також звільнення в 2016 році близько 21 тис. військових, які проходять військову службу за призовом по мобілізації, на особливий період, призведе до критичного зниження укомплектованості особовим складом Збройних сил України, що негативно вплине на їх боєздатність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет ВР підтримав вето на закон про право військових переукладати контракти з ЗСУ.

On Top