Рада відмовилася включати до порядку денного законопроект про боротьбу з відмиванням коштів

Народні депутати не підтримали пропозицію про включення до порядку денного роботи Верховної Ради України законопроект № 5067 "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Народні депутати не підтримали пропозицію про включення до порядку денного роботи Верховної Ради України законопроект № 5067 "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення". За відповідне рішення проголосувалв лише 181 нардеп.

Цей законопроект спрямований на виконання Україною взятих на себе зобов'язань по імплементації в національне законодавство стандартів FATF та домовленостей в рамках угоди "стенд-бай" (SBA) з Міжнародним валютним фондом.

Прийняття закону буде підтвердженням прагнення України щодо інтеграції до європейської спільноти. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся