Рада відмовилася зменшити експортне мито на живу худобу та шкіряну сировину до 5%

Народні депутати не підтримали в першому читанні законопроект № 3654 "Про внесення змін до закону України "Про вивізне (експортне) мито на живу худобу та шкіряну сировину" (щодо диференціації ставок)".

Народні депутати не підтримали в першому читанні законопроект № 3654 "Про внесення змін до закону України "Про вивізне (експортне) мито на живу худобу та шкіряну сировину" (щодо диференціації ставок)". За відповідне рішення проголосували 247 нардепів.

Законопроект передбачає зменшення експортного мита на живу худобу та шкіряну сировину з 25% до 5 %, що ,на думку автором документа усуне існуючі дискримінаційні умови для вітчизняного виробника в порівнянні з імпортерами шляхом вирівнювання експортних та імпортних мит"

Такі зміни в законодавстві, на думку авторів, будуть сприяти стабілізації виробництва яловичини в країні і зроблять її видатним експортним продуктом України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся