Рада відмовилася унеможливити крадіжки мобільних телефонів

Рада відмовилася унеможливити крадіжки мобільних телефонів
Фото: засідання Ради

Депутати провалили законопроект в першому читанні

Верховна Рада України не підтримала в першому читанні законопроект № 1888 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів держави, споживачів телекомунікаційних послуг та вдосконалення державного регулювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України". За відповідне рішення проголосували лише 174 нардепа при 226 мінімально необхідних.

Також парламентарії 4 рази відмовилися повернутися до розгляду цього законопроекту.

Як заявив автор законопроекту - народний депутат з фракції "Самопоміч" Олександр Данченко, цей законопроект містить норму, яка виключає крадіжки мобільних телефонів.

"Тому що оператори будуть зобов'язані відключати такі телефони", - сказав Данченко.

Законопроект розроблений з метою дерегуляції у сфері користування радіочастотним ресурсом України, скорочення кількості документів дозвільного характеру, зменшення та впорядкування регуляторного впливу держави на відносини у сфері користування радіочастотним ресурсом. Також законопроект покликаний захистити інтереси держави та споживачів телекомунікаційних послуг у сфері запобігання користування кінцевим обладнанням, правомірність застосування якого на території України не підтверджена. Закон також спрямований на гармонізацію законодавства у регульованій сфері до законодавства ЄС та приведення його у відповідність з вимогами Міжнародного союзу електрозв'язку.

Він зазначив, що цей законопроект також дозволить знизити рівень контрабанди мобільних телефонів.

Нагадаємо, Рада хоче скасувати сертифікацію для пивної продукції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся