Рада має намір ухвалити податковий компроміс

Четвер 19 червня 2014 16:54
Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект № 4930 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу".

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект № 4930 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу". За відповідне рішення проголосували 262 нардепи.

Законопроект пропонує звільнити платників податків від фінансової, кримінальної і адміністративної відповідальності у разі добровільної сплати у розмірі 15% заниженого ними податкового зобов'язання з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість (за податкові періоди до 1 січня 2014 р.).

Згідно з документом, процедура досягнення податкового компромісу триватиме 60 днів з дня набрання чинності законом.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся