Рада хоче вести мораторій на 10 років на експорт необроблених лісо- та пиломатеріалів

Четвер 05 лютого 2015 18:56

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект № 1362 "Про внесення змін до закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді)". За відповідне рішення проголосували 277 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Проектом пропонується встановити мораторій на вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів у необробленому вигляді (а саме ліс круглий у вигляді колод, стовпів, з транспортною вологістю більш як 22 %; пиломатеріали товщиною понад 70 міліметрів з транспортною вологістю більш як 22 %) строком на 10 років.

Також у проекті міститься уточнення переліку цінних та рідкісних порід дерев (до їх складу пропонується віднести дуб).

До другого читання будуть враховані пропозиції народних депутатів, які були озвучені в сесійній залі під час розгляду законопроекту.

Нагадаємо, у Державній фіскальної службі пропонують ввести квотування експорту деревини з України. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся