Рада хоче дозволити дітям загиблих військових вільно вибирати спеціальність у держвузах

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект №2246 "Про внесення змін до статті 13 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями".

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект №2246 "Про внесення змін до статті 13 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями". За відповідне рішення проголосували 253 нардепи.

Як зазначив народний депутат України, радник в.о. Президента України Олександр Кузьмук, метою цього законопроекту є запровадження принципу рівності та справедливості щодо пільгового здобуття освіти особами, батьками яких є певна категорія військовослужбовців, шляхом внесення відповідних змін до чинного законодавства.

Зокрема, документ пропонує передбачити здобуття освіти поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів протягом трьох років після отримання загальної середньої освіти особами, батьками яких були військовослужбовці, які загинули при виконанні ними обов'язків військової служби, померли чи пропали безвісти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся