ru ua

Працівники УБОЗ у Закарпатській обл. викрили декана одного з навчальних закладів у хабарництві

Працівники спецпідрозділу по боротьбі з організованою злочинністю викрили у хабарництві титулованого науковця, декана одного з вищих навчальних закладів Закарпатської області , який вирішував за гроші питання щодо здачі студентами навчальних сесій та державних іспитів. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

"Доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України. І це ще не весь список звань та нагород науковця, який на піку кар'єри створив злочинну схему вимагання та одержання від молоді грошей", - сказано у повідомленні прес-служби.

Представник закладу освіти пропонував студентам допомогти здати заліки та іспити під час сесій, а також обіцяв владнати усі можливі перепони, що можуть виникнути при складанні державних іспитів. Звичайно, не безкоштовно. Погорів хабарник під час одержання чергового гонорару у розмірі 2,4 тис. дол.

Наразі відносно зловмисника обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі від п'яти до десяти років, та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, прокуратура затримала одного з начальників управлінь ДПС в Оболонському районі Києва за отримання хабара.