Робота наземного транспорту в Києві подовжено на три години

Вівторок 18 лютого 2014 22:07
У зв'язку із призупиненням роботи столичного метрополітену і значним потоком людей робота наземного комунального транспорту подовжена на 3 години.

У зв'язку із призупиненням роботи столичного метрополітену і значним потоком людей за дорученням голови КМДА Володимира Макеєнка роботу наземного комунального транспорту подовжено на 3 години. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

У Департаменті транспортної інфраструктури здійснюється постійний моніторинг і контроль за ситуацією на маршрутах громадського транспорту.

У разі потреби роботу комунального транспорту буде подовжено більш ніж на три години.

У профільному департаменті додали, що міський транспорт працюватиме до останнього пасажира.

Також у Департаменті транспортної інфраструктури повідомили, що додаткові маршрути були організовані за напрямком руху метрополітену, а на найбільш затребуваних маршрутах - збільшено кількість рухомого складу.

Вранці 19 лютого громадський транспорт розпочне роботу за звичайним графіком.

Нагадаємо, у вівторок близько 16:00 київське метро призупинило роботу у зв'язку з терористичною загрозою.

Як відомо, Київський метрополітен відновить роботу, коли надійде відповідне розпорядження голови КМДА Володимира Макеєнка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся