ru ua

Робоча група щодо Тимошенко оголосила перерву до 14:00

Парламентська робоча група, яка займається підготовкою законопроекту, що стосується подальшої долі Юлії Тимошенко, оголосила перерву до 14:00. Про це повідомив голова робочої групи Геннадій Васильєв, закриваючи сьогоднішнє засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

На даному засіданні, за словами народного депутата від фракції "Батьківщина" Андрія Кожем'якіна, опозиція запропонувала внести зміни не тільки в Кримінально-процесуальний, але і в Кримінально-виконавчий кодекс.

Зазначимо, що вчора опозиція передала на розгляд робочої групи новий п'ятий законопроект про лікування Тимошенко за кордоном. Разом з тим провладні та опозиційні депутати так і не прийшли до спільного вирішення питання Тимошенко.

Нагадаємо, Верховна Рада України 8 листопада створила робочу групу з підготовки законопроекту про лікування екс-прем'єр-міністра. Згідно з розпорядженням голови Верховної Ради України Володимира Рибака № 1987, до складу групи увійшли: народний депутат від фракції Партії регіонів Геннадій Васильєв (голова групи), народний депутат від фракції ВО "Свобода" Андрій Міщенко (заступник голови групи) та члени робочої групи - народні депутати від ПР Віталій Журавський, Володимир Олійник, Володимир Мисик, Дмитро Шпенов та Інна Богословська; від фракції ВО "Батьківщина" Андрій Кожем'якін, Геннадій Москаль та Ірина Луценко; від фракції "Удар" Ірина Геращенко, від КПУ Сергій Гордієнко та позафракційний нардеп Ігор Єремеєв.