Рабінович здатний об'єднати політиків і виборців для побудови національної партії, - експерт

НовиниПолітика    24.10.2016 - 20:09
Фото: Андрій Мішин
Фото: Андрій Мішин

На сьогоднішній день Вадим Рабинович - це новий політичний лідер, здатний об'єднати політиків і виборців, для побудови повноцінної національної партії на базі проекту "За Життя". Таку думку висловив виконавчий директор Центру "Українська політика" Андрій Мішин, передают українські ЗМІ.

"Згідно з даними, опублікованими КМІС на початку жовтня 2016 року, за умови імітації виборів, партія Рабиновича "За Життя" набирає 5,3%, зайнявши при цьому в загальному заліку 7 місце. Можна багато говорити навколо інтерпретації, ми точно можемо сказати, що до моменту виборів цифри зміняться, але так само ми можемо стверджувати, що тенденція зростання рейтингу партії "За Життя" - очевидна", - заявив політолог.

Експерт зазначив, що рейтинг партії "За Життя" - це ілюзія. “Це лідерська партія і її рейтинг повністю залежить від рейтингу її лідера Вадима Рабиновича. Немає Рабиновича - немає партії. Влітку цього року, згідно з результатами дослідження Центру "Соціальна перспектива" Вадим Рабинович набирає 7,2% на Президентських виборах. У 2014 році він набрав близько 4%. Знову-таки, виходячи з цих цифр, ми можемо судити про набирає обертів тенденції", - сказав він.

Андрій Мішин підкреслив, що каталізатором для такого зростання став вихід з "Опозиційного блоку". Так, як раніше на рейтингу Рабиновича позначався негатив від особливо "токсичних" однопартійців. З виходом з партії він скинув з себе цей баласт. Сам він ніколи не був у Партії регіонів і не був замішаний у корупційних скандалах, а навпаки, має імідж людини справи, як виходець із бізнесу.

“Риторика і дії - ось від чого залежить його майбутнє, наскільки правильно він вибере напрямок розвитку, настільки успішне майбутнє його чекає. На сьогоднішній день, він - новий політичний лідер, здатний об'єднати під своїм початком політиків і виборців, для побудови повноцінної національної партії на базі проекту "За Життя". При системній роботі, вони можуть увійти в топ-5 українських партій вже на наступних парламентських виборах", - підсумував експерт.

On Top