Рабінович проти великої приватизації без Антикорупційного суду

Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)

Відповідний проект постанови опублікований на сайті партії

Народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович виступив з ініціативою заборонити приватизацію будь-якого держмайна до створення в країні Антикорупційного суду. Текст відповідного законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України, парламентарій опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Також проект постанови "Про заборону приватизації державного і комунального майна до дня початку роботи Вищого антикорупційного суду" опублікований на сайті партії "За життя".

"Вадим Рабінович вважає, що поспішне ухвалення Верховною Радою на початку 2018 року закону про приватизацію вказує на те, що сьогодні приватизація потрібна не тільки для наповнення держбюджету та бюджетів територіальних громад, але і відкриття нових можливостей для найближчого оточення влади наостанок "вкрасти і втекти" або ж викупити за безцінь у держави стратегічні об'єкти, оскільки 2018 рік – останній перед виборами нового президента України, і нового складу Верховної Ради", – зазначають у прес-службі партії

У зв'язку з цим народний депутат пропонує заборонити приватизацію державного і комунального майна до початку роботи Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, 10 травня Кабінет міністрів України затвердив перелік об'єктів великої приватизації держвласності на 2018 рік, куди увійшли кращі стратегічні підприємства України.

На думку Рабіновича, військові дії у країні і економічна криза – найкращий час для розпродажу держпідприємств, тому він пообіцяв після перемоги на парламентських виборах партії "За життя" провести в країні комплексну деприватизацію.

"Держава зараз - поганий власник тільки тому, що керують державними підприємствами різні "в.о.", які не несуть відповідальності за всі ці підприємства. Варто лише вирішити питання з корумпованим непрофесійним менеджментом – і можна заробляти на них мільярди гривень. Тому після перемоги партії "За життя" на виборах ми проведемо комплексну деприватизацію і поставимо на ключові галузі кращих менеджерів для відродження і процвітання економіки України. Ми не дамо розграбувати країну остаточно!", – сказав політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся