Рабінович обговорив з віце-спікером Бундестагу ситуацію в Україні

Рабінович обговорив з віце-спікером Бундестагу ситуацію в Україні
Фото: Петра Пау і Вадим Рабінович

Нардеп також розповів про 19 зустрічей у Польщі, Бельгії і Німеччині

Народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович обговорив з віце-спікером Бундестагу Петрою Пау ситуацію в Україні. Про це він розповів у коментарі журналістам.

Зокрема, парламентарій розповів про свої зустрічі минулого тижня у Європі з парламентаріями, громадськими діячами та бізнесменами.

"Ми з групою фахівців провели 19 зустрічей у Польщі, Бельгії і Німеччині. В основному з колегами з парламентів цих країн ми обмінювалися думками про те, що відбувається в Європі і в Україні, порівнювали наше бачення шляхів виходу з катастрофічної ситуації в нашій країні", – каже Рабінович.

alt

Він також акцентував на темі корупції в українській економіці. "Ми говорили про корупцію, масштаби якої вражають всіх на Заході, про кризу. Я повторив свою тезу: якщо ти не можеш справитися з корупцією протягом, скажімо, двох місяців, немає сенсу цим займатися", - розповів він.

Крім того, за словами Рабіновича, на зустрічах обговорювалися економічні відносини між Україною та Європою. Парламентарій упевнений, що йому вдалося донести європейцям одне з головних своїх переконань: "МВФ не є допомогою для України, а є тільки вбиванням її економіки, згубним для соціального сектору", - заявив Рабинович.

Підбиваючи підсумки свого візиту до Європи, нардеп заявив, що зумів досягти порозуміння з рядом високопоставлених представників ЄС.

alt

"На завершення візиту у нас була досить тривала і дуже серйозна зустріч з віце-спікером німецького бундестагу Петрою Пау, а пізніше – з її колегами, які представляють більшість парламенту. Я вважаю, що нам вдалося домогтися того, щоб наші друзі побачили реальні перспективи України – безкорупційної, яка не водить Захід за носа, а робить щось конкретне. І хочу вам сказати: наші європейські друзі говорять те ж, що і я завжди говорю на зустрічах з українськими виборцями, на ТБ", – підсумував парламентарій.

Також народний депутат зазначив, що, на відміну від більшості українських делегацій, на його поїздку "не було витрачено жодної копійки державних коштів".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся