ru ua

Р.Богатирьова: Скорочення штату РНБОУ забезпечить повноцінну та ефективну роботу Радбезу

Затверджена указом Президента України нова, оптимізована структура Апарату Ради національної безпеки та оборони України (РНБОУ) забезпечить повноцінну та ефективну роботу Радбезу. На цьому наголосила сьогодні на брифінгу секретар РНБО Раїса Богатирьова, повідомляє прес-служба глави держави.

«Вважаємо, що чисельність Апарату, яка затверджена указом Президента на рівні 90 штатних одиниць, в повному обсязі забезпечить виконання тих функцій, які покладені на нього і Конституцією, і законодавством. Завдання, які будуть поставлені Президентом, Апарат РНБО зможе виконати», - сказала Р.Богатирьова, назвавши структуру Апарату Радбезу, що існувала до сьогодні, «надмірною і недоречною».

Виходячи з конституційних функцій Апарату РНБО (а йдеться про виконання поточного інформаційно-аналітичного і організаційного забезпечення діяльності очолюваної Президентом РНБО), сьогоднішня структура цього відомства може повною мірою забезпечувати діяльність Глави держави, наголосила Р.Богатирьова.

Вона повідомила, що, згідно з указом, з метою ефективної роботи РНБО створено три управління: координаційної та адміністративної роботи; організаційного забезпечення; експертно-аналітичного забезпечення.
Р.Богатирьова окремо звернула увагу на утворення в структурі Апарату відділу забезпечення доступу до публічної інформації. «Вважаємо, це буде дуже ефективний структурний підрозділ, який забезпечить необхідними матеріалами та інформацією ЗМІ, які будуть за ними звертатися», - сказала вона.

За її словами, певні скорочення вочевидь також відбудуться безпосередньо у службі Секретаря Радбезу. «На мій погляд, це абсолютно покращить організаційну і аналітичну роботу Секретаря РНБО», - зауважила Р.Богатирьова.
Крім того, в Апараті РНБО посилюється сектор контролю виконання актів Президента та рішень РНБО, повідомила секретар Радбезу.

Нагадаємо, сьогодні, 5 квітня, В.Янукович скоротив кількість співробітників апарату Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України на 57% - до 90 людей. Відповідним указом визначена така структура апарату СНБО: секретар СНБО; перший заступник секретаря; два заступники секретаря; прес-секретар; управління експертно-аналітичного забезпечення; управління координаційної і адміністративної роботи; управління організаційного забезпечення; юридичний відділ; фінансово-економічний відділ; відділ документообігу і архіву; відділ забезпечення доступу до публічної інформації; відділ кадрів; служба секретаря РНБО; сектор контролю виконання актів Президента України; режимно-секретний сектор.
Відзначимо, в даний момент у секретаря РНБО Раїси Богатирьової два перших заступники - Степан Гавриш і Олександр Медведько і п'ять заступників - Сергій Парашин, Ігор Яцук, Павло Ігнатенко, Нестор Шуфріч і Володимир Сивкович.