ua en ru

Путін вважає Україну відповідальною за катастрофу малазійського літака

Президент Росії Володимир Путін вважає Україну відповідальною за катастрофу малазійського літака в Донецькій області.

Президент Росії Володимир Путін вважає Україну відповідальною за катастрофу малазійського літака в Донецькій області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

"Хочу зазначити, що цієї трагедії не сталося б, якби на землі був мир, у всякому разі, не були б відновлені бойові дії на південно-сході України. І, безумовно, держава, над територією якої це сталося, несе відповідальність за цю страшну трагедію", - заявив Путін.

За його словами, він вже дав відповідні доручення військовим відомствам, "щоб вони надали всю необхідну допомогу в розслідуванні цього злочину".

"Ми зробимо все - все, що від нас залежить, у всякому разі, - щоб об'єктивна картина події стала надбанням і нашої громадськості, і громадськості України, так і всього світу. Це абсолютно неприпустимі речі, і ніхто не має права пройти повз цього без відповідних висновків і без того, щоб у всіх нас з'явилася об'єктивна інформація про подію", - підкреслив Президент Росії.

Нагадаємо, 17 липня близько 18:00 МВС України заявило, що бойовики в Донецькій області збили літак рейсом Амстердам - Куала-Лумпур", в результаті чого загинули 295 осіб. Бойовики заперечують свою причетність до інциденту. Станом на 7:00 18 липня на місці падіння виявлено 121 тіло загиблих.

Для розслідування причин трагедії створена українська урядова комісія.