Путін простився зі своїм тренером з дзюдо і на самоті гуляв по Санкт-Петербургу

НовиниПолітика    09.08.2013 - 16:49
Сьогодні, 9 серпня, у Санкт-Петербурзі (РФ) відбулося прощання з Анатолієм Рахліним, Заслуженим тренером Росії з дзюдо. Він помер 7 серпня у віці 75 років. В юності Рахлін тренував нинішнього Президента РФ Володимира Путіна. Він також був присутній на траурній церемонії, а після на самоті гуляв по порожніх вулицях міста.

Сьогодні, 9 серпня, у Санкт-Петербурзі (РФ) відбулося прощання з Анатолієм Рахліним, Заслуженим тренером Росії з дзюдо. Він помер 7 серпня у віці 75 років. В юності Рахлін тренував нинішнього Президента РФ Володимира Путіна. Він також був присутній на траурній церемонії, поклав до труни квіти, спілкувався з близькими Рахліна.

Після того, як траурний кортеж виїхав з території Центру дзюдо, Путін, очевидно, вирішив побути на самоті. Він пішов пішки у бік вулиці Ватутіна. Звернувши на неї, глава держави жестом зупинив свою охорону, журналістів і пішов на самоті вздовж машинобудівного заводу. Цікаво, що під час прогулянки Путіна по Петербургу на його шляху не зустрівся жоден перехожий і навіть автомобіль. Через деякий час Володимир Путін сів в машину і поїхав.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top