ua en ru

Путін хоче отримати всю Україну, - Порошенко

07:32 25.08.2016 Чт
1 мин
Президент України вважає, що російська агресія повністю зруйнувала післявоєнну глобальну систему безпеки
Путін хоче отримати всю Україну, - Порошенко Фото: Петро Порошенко розповів про плани Володимира Путіна щодо України

Президент Російської Федерації (РФ) Володимир Путін хоче, щоб вся Україна стала частиною Російської імперії". Про це президент України Петро Порошенко сказав в інтерв'ю телеканалу CNN.

"Це абсолютно така ж ситуація, як з російським бомбардуванням в Алеппо. У них є тільки одна мета - світ повинен бути менш стабільним, менш безпечним", - підкреслив Порошенко.


Президент України зазначив, що російська агресія повністю зруйнувала післявоєнну глобальну систему безпеки.

"Якщо б ви запитали мене в січні 2014 року, чи можливо, що тисячі російських регулярних військ будуть проникати на територію України на сході нашої країни в липні і серпні, я б сказав, що ні. Але тепер світ повністю змінився", - сказав він.

Президент додав, що вже 25 років з моменту здобуття незалежності Україна продовжує боротися за свою свободу, демократію, суверенітет і територіальну цілісність.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко вважає, що США залишаться партнером України незалежно від того, хто в результаті майбутніх виборів у Сполучених Штатах стане президентом.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: