Путілов заради посади просить суд скасувати фінансування боротьби з тероризмом в Херсонській області, - депутат

НовиниПолітика    13.09.2016 - 15:25
Микола Ставицький (фото: gazeta.ks.ua)
Микола Ставицький (фото: gazeta.ks.ua)

Екс-глава Херсонської облради Андрій Путілов попросив адміністративний суд скасувати ухвалені рішення з соціальних питань і обороноздатності області – зокрема, заблокувати виділення близько мільйона гривень на програму антитерористичних заходів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат, секретар бюджетної комісії Херсонського облради Микола Ставицький, коментуючи рішення Херсонського окружного адмінсуду за позовом Андрія Путілова.

Секретар бюджетної комісії зазначив, що в своїй боротьбі за владу Путілов "ставить під удар і соціальний захист, і оборонну сферу області".

 

Заради власної посади Путілов попросивши адміністративний суд скасувати рішення з соціальних питань та обороноздатності про...

Опубліковано Миколою Ставицьким 13 вересня 2016 р.

"Заради власної посади Путілов попросив адміністративний суд скасувати рішення з соціальних питань і обороноздатності області: зокрема, він намагався заблокувати виділення близько мільйона гривень на програму антитерористичних заходів. Про це свідчить позов екс-голови Херсонської облради", - заявив Микола Ставицький.

За його словами, всіма силами намагаючись "утриматись в кріслі", Путілов бореться не тільки проти Херсонської області та її жителів, а й проти України в цілому. "І це відбувається в області, що межує з окупованим Кримом", – підкреслив він.

Як повідомив депутат облради, лише у п'ятницю, крім відставки Путілова, було прийнято ще 40 рішень з питань порядку денного, які стосуються, крім усього іншого, фінансування медицини, професійно-технічних училищ та іншого. "У свій час сам Путілов називав ці питання "дуже важливими", але коли стало жарко, навіть не поставив на голосування", – резюмував Ставицький.

Як відомо, 9 вересня 2016 року на черговій сесії Херсонської обласної ради голосами 38 депутатів Андрій Путілов був звільнений від посади голови Херсонської обласної ради. Рішення було прийнято більшістю від загального складу ради, який становить 64 депутата.

On Top