Пукач буде продовжувати виставу, - представник родини Гонгадзе

Представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко наголосила, що у неї немає сумнівів у тому, що екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач дійсно вбив Георгія Гонгадзе. Про це вона заявила у вівторок, 17 березня, після засідання Апеляційного суду Києва, в якому у відкритому режимі розглядалася апеляція на вирок Олексію Пукачу.

Однак Теличенко заявила, що багато його свідчень не викликають довіри.

"Я у судовому засіданні, під аудіофіксацію, говорила Пукачу, що його свідоцтва місцями звучать непереконливо. Крім того, я не бачу, щоб він покаявся. А це означає, якщо він не почне говорити по суті, правдиво, і я не побачу каяття, я буду змушена просити суд призначити максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі".

Представник родини Гонгадзе в суді вважає неправильним, що судове засідання перетворюється на спектакль.

"Мені набридло слухати від Пукача, коли він перемішує розповіді про те, як він пас корів, з розповідями про те, що Гонгадзе-злочинець, з поясненням того, що він виконував наказ головнокомандувача і запобігав третій світовій війні - він дурня з себе корчить на судовому засіданні", - заявила адвокат.

Теличенко зазначила, що причиною такої поведінки Пукача може бути прагнення екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України уникнути відповідальності: "Зараз у Пукача на порядку денному, по-перше, знайти підстави вийти з ув'язнення хоча б тимчасово, по-друге, вже замаячив поблизу і п'ятнадцятирічний термін строку давності".

"Пукач буде продовжувати виставу", - впевнена вона. "Пукач буде ставити питання про те, щоб звільнити його від кримінальної відповідальності. Буде робити заяви, що злочин скоїли хто завгодно, крім Пукача. З цим і пов'язано".

В ході сьогоднішнього засідання Апеляційного суду Києва, де у відкритому режимі розглядалася апеляція Олексія Пукача, Теличенко звернула увагу суду на те, що, на її думку, відбувається навмисне затягування розгляду справи, яке може бути направлено на звільнення Пукача від кримінальної відповідальності.

Теличенко також звернула увагу колегії суддів, що один з потерпілих у справі Олексій Подольський, фактично став захисником Пукача. "Все, що ми зараз спостерігаємо з боку потерпілого Подольського, який раптом став захисником Пукача, це метаморфоза, яку мені важко пояснити", - заявила представник родини Гонгадзе в суді.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся