ПСЖ слідом за Неймаром може втратити Мбаппе перед матчем ЛЧ з "Реалом"

ПСЖ слідом за Неймаром може втратити Мбаппе перед матчем ЛЧ з "Реалом" Фото: Мбаппе та Неймар (psg.fr)

Парижани втрачають лідерів команди

Нападник французького "Парі Сен-Жермен" Кіліан Мбаппе ризикує пропустити матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з іспанським "Реалом" через травму. Про це повідомляє Goal.

ПСЖ 28 лютого на своєму полі розгромив "Марсель" (3:0) в чвертьфіналі Кубка Франції і вийшов в наступний етап. Мбаппе вийшов в стартовому складі парижан, але був замінений у перерві.

"Киліана вдарили по гомілкостопу, і він попросив заміну в перерві. Сподіваюся, травма несерйозна", - заявив головний тренер ПСЖ Унай Емері.

Раніше клуб підтвердив, що бразильський нападаючий Неймар буде змушений перенести операцію і пропустить шість-вісім тижнів.

У Бразилії 26-річного нападника буде оперувати лікар національної збірної Родріго Ласмар, якому допомагатиме фахівець з ПСЖ Жерар Селен. Футболіст отримав перелом п'ятої плеснової кістки в грі 27 туру чемпіонату Франції з "Марселем" (3:0).

"Парі Сен-Жермен" 6 березня проведе матч-відповідь з "Реалом" в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, перша зустріч, що пройшла 14 лютого в Мадриді, завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.