ПСЖ - Реал: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

ПСЖ - Реал: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: ПСЖ - "Реал" (realmadrid.com)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

ПСЖ - Реал. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". Французскій "Парі Сен-Жермен" і мадридський "Реал" зійдуться в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, парижани мають більше шансів на перемогу у даному поєдинку.

6 березня 21:45
Париж, стадіон "Парк-де-Пренс"

Стартові склади:

ПСЖ: Ареола, Сілва, Маркіньос, Алвес, Берчіче, Мотта, Рабьо, Верратті, Ді Марія, Мбаппе, Кавані
Запасні: Трапп, Кімпембе, Меньє, Ло Чельсо, Діарра, Дракслер, Пасторе.

"Реал": Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Каземіро, Ковачич, Асенсио, Васкес, Роналду, Бензема
Запасні: Касілов, Начо, Тео, Кроос, Модріч, Іско, Бейл

Матч завершено 1:2

90 + 4 хв. Усе! Звучить фінальний свисток. "Реал" - в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

90 хв. Арбітр додав 4 хвилини до основного часу.

90 хв. Ареола рятує ворота - в ефектному стрибку відбиває класний удар Іско.

80 хв. ГОЛ! А ось тепер "Реал" можна привітати з виходом до чвертьфіналу! Каземіро пробив по воротах і м'яч через рикошет від Маркіньоса влітає в сітку.

78 хв. Рамос отримує попередження.

76 хв. Ще одна заміна у "Реалі": Бензема йде, Бейл з'являється на полі

75 хв. Заміна, яка давно напрошувалася: Ді Марія йде, замість нього на полі з'являється атакуючий хавбекДракслер.

73 хв. Зідан змінює Ковачич на Крооса.

71 хв. ГОООЛ! Кавані зрівнює рахунок! Після серії рикошетів м'яч потрапляє в коліно Кавані і влітає в сітку воріт "Реала".

66 хв. Верратті отримує другу жовту картку за розмови і залишає поле. Сильно підводить команду італієць.

59 хв. Прийшов час замін: Пасторе з'являється на полі замість Мотти.

58 хв. Хороший момент у ПСЖ! Після пасу Мбаппе Кавані пробиває по воротах, але потрапляє в ногу суперника.

51 хв. Роналду таки забиває ГОООЛ! Чергова контратака нарешті приносить успіх "Реалу". Васкес з лівого флангу подає на португальця, який пробиває головою в правий кут!

50 хв. Роналду пробиває головою в падінні, але м'яч проходить повз ворота.

46 хв. Попереду пекельні 45 хвилин. Без замін в перерві обійшлося.

45 хв. Завершився перший тайм.

37 хв. Шанс для мадридців, але Ареола рятує ворота! Після пасу Бензема виходить один на один, але воротар ногою переводить удар нападника на кутовий.

37 хв. Поки що гра йде за сценарієм Зідана: "Реал" дисципліновано обороняється, не дозволяючи суперникам вийти на нормальну позицію для удару.

32 хв. Ковачич зрубав Ді Марію, який прискорювався, і отримав гірчичник.

28 хв. Ді Марія зі штрафного завдає удар, але аргентинець потрапляє в стінку.

20 хв. Перша жовта картка в матчі - Верратті не встиг до м'яча і заїхав у ногу Каземіро.

18 хв. Ареола дивом тягне м'яч! Після розіграшу кутового Асенсио прострілив на ближню штангу, звідки по воротах з ходу пробив Рамос.

16 хв. Мбаппе виходить на чудову позицію в штрафному майданчику, але невдало робить передачу і м'яч від його ж ноги виходить за межі поля.

- Стадіон у легкому серпанку від піротехніки.

10 хв. Швидкий футбол взяли на озброєння обидві команди, але при цьому обидві сторони допускають низку незвичних помилок

8 хв. Ді Марія з флангу прострілює в чужу штрафну, але занадто високо.

5 хв. Парижани намагаються відразу заволодіти ініціативою, але "Реал" комфортно почуває себе в грі від оборони.

1 хв. Матч розпочався! "Реал" в білій формі, а ПСЖ у синій.

- Хвилина мовчання перед матчем в пам'ять про померлого капітана "Фіорентини" Давіде Асторі.

- Прекрасне видовище на трибунах!

- "Примусьте нас мріяти" - закликають вболівальники гравців ПСЖ.

- Команди вже на полі. Звучить гімн Ліги чемпіонів.

- Футболісти вийшли на розминку, трибуни шумлять все більше - прекрасна атмосфера!

- Стадіон в очікуванні матчу.

- Роналду зіграє з ПСЖ в бутсах Mercurial Superfly 360 з плямами гепарда - найшвидшою твариною на землі.

- Вболівальники "Реала" в Парижі.

- До речі, сьогодні свято у всіх мадрідістов - "Реалу" виповнилося 116 років.

- ПСЖ напередодні матчу-відповіді з "Реалом" змінив назву свого аккаунта в Twitter. Тепер в "шапці" написано: ENSEMBLE ON VA LE FAIRE, що в перекладі з французької означає: Разом ми це зробимо.

Перша зустріч в Іспанії завершилася перемогою мадридців над парижанами з рахунком 3:1 - непогана заявка на прохід у наступний раунд. Матч подарував нам видовищний футбол, велику кількість моментів і безліч приємних емоцій. У матчі-відповіді обидві команди будуть йти в атаку і боротися за перемогу. ПСЖ треба забивати, причому мінімум два голи, а "Реал" точно не буде засиджуватися в обороні.

Французький клуб втратив Неймара в самий невідповідний момент, і, під питанням участь Мбаппе, але команда може розраховувати на Анхеля Ді Марію, який також є одним з кращих гравців парижан.

За ПСЖ також говорить і статистика: французи виграли всі домашні матчі в цьому сезоні! Парижани на своєму полі в Лізі чемпіонів дивували вже не один раз. Чого тільки варта домашня перемога в груповому етапі над "Баварією" (3:0), а також велика перемога в минулому сезоні над "Барселоною" (4:0).

"Реал" на "Парк-де-Пренс" намагатиметься відстояти результат першого матчу, але й, очевидно, ПСЖ налаштовується тільки на вихід в 1/4 фіналу. Буде цікаво!