ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Одеський "Чорноморець" зробив те, що від нього вимагалося - виграв у ПСВ і вийшов у плей-офф Ліги Європи. Єдиний гол забив Джедже.

12 грудня, 20:00
Ейндховен, "ПСВ Стадіон"
ПСВ - Чорноморець, 0:1
Гол:
Джедже, 59
ПСВ: Зут, Йорегенсен, Рекик, Ариас, Виллемс, Хендрикс, Махер, Хильемарк, Локадия, Нарсингх, Делай
Черноморец: Безотосний, П. Ковальчук, Фонтанелло, Сантана, К. Ковальчук, Гай, Бобко, Зубейко, Риера, Джедже, Антонов

Фінальний свисток дарує одеситам вихід у євровесну!

90+4 хв. Легкої підтюпцем йде з поля Антонов і на поле вийшов Кутас.

90+2 хв. Депай воровался в штрафну, зблизився з воротами, але Фонтанелло в підкаті вибив м'яч.

90 хв. Тойвонен З МЕТРА не влучає по воротах після пасу головою Локадии. Оце пощастило!

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Рієру захисник просто виштовхнув за поле. Іспанця це розлютило і він відповів Махер грубістю, стусонувши того ногою.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи85 хв. Безотосний занадто довго вибивав вільний удар.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. А Баккалі вже відзначився фолом проти Ковальчука.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. І Джедже дає відпочити Григорчук. Лео Матос дограє матч.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. А у нас замість Гая з'являється Толік Діденко. І у ПСВ Баккалі вийшов замість Нарсінгха.

А Курадо вивів "фіалок" вперед в матчі з Дніпром. 2:1 тепер у Флоренції.

78 хв. Хендрікс знову пробив з лінії штрафного - Безотосний знову дістав м'яч.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи75 хв. Замість Хильемарка на поле виходить Тойвонен. Додає серйозності в атаку своєї команди Філіп Коку.

74 хв. А це вже негарно. Махер досить грубо відмахнувся від Антонова, але суддя цього не помітив.

70 хв. Депай жахнув по горобцях після подачі з флангу. Дуже неточно.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи67 хв. Пак Джі Сун виходить замість Віллемса

66 хв. Зараз дуже зібрано діють в обороні одесити. ПСВ навалився на суперника, але пройти їм не вдається.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Ковальчук грубо зупинив прохід Аріаса

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи59 хв. ГОООЛ!!! Джедже!!! Просто красивий удар головою вийшов у Франка з досить далекої відстані!

56 хв. Вдалося трохи відсунути гру від своїх воріт одеситів. Атаки у них рідкісні, та й не дуже небезпечні.

52 хв. Безотосний сьогодні просто творить дива! Локадія бив з лінії штрафного, м'яч зачепив Фонтанелло, але голкіпер Чорноморця впорався з цим ударом!

49 хв. Нарсінгх отримав м'яч у центрі штрафного майданчика, але з близької відстані не зміг точно пробити по воротах "Чорноморця".

47 хв. Змін у складах немає. Як немає їх і в самому сценарії гри - ПСВ заволодів м'ячем і поступово переводить гру на половину поля гостей.

Другий тайм починається

Кінець першого тайму.

45+1 хв. Антонова знову вивели дальнім пасом на ударну позицію, але м'яч полетів повз ворота.

А Фіорентина відігралася. Хоакін головою зробив рахунок 1:1.

43 хв. Депай пройшов по центру воріт і пробив точно в Безотосного. Виглядало дуже небезпечно.

40 хв. Нарсінгх виконував вивірену передачу вздовж воріт, м'яч зачепив Безотосний і Фонтанелло невдало підставив ногу, так що м'яч полетів у бік воріт, але Сантана встиг відвести небезпеку.

37 хв. Ковальчук не дав Хендріксу пробити з меж штрафного майданчика.

34 хв. Красива комбінація ПСВ призвела до того, що Нарсінгх бив з лінії воротарського, але Фонтанелло вчасно кинувся під удар.

32 хв. Ось це момент! Рієра виводив Джедже на побачення з голкіпером, але воротар невдало зіграв на виході і м'яч відлетів недалеко до Гаю. А ось у Олексія удар не вийшов. М'яч пройшов мимо воріт.

31 хв. Небезпечний випад ПСВ завершився дуже невдалим пасом Нарсінгха у штрафному майданчику одеситів.

30 хв. В дивному стані перебуває газон в Ейндховені. З вигляду, все чудово. А ось гравці часто "їдять" по полю.

26 хв. Зменшив оберти ПСВ. Є трохи часу у гостей, щоб перевести подих і придумати як грати проти голландців.

22 хв. Хендрікс добре пробив з лінії штрафного, але Безотосний знову виручив свою команду. Складно зараз одеситам. Придавили їх господарі.

20 хв. Депай двічі за хвилину пробив по воротах "Чорноморця", але обидва рази бездоганно зіграв Безотосний.

17 хв. Відмінний пас з центру поля знайшов у штрафному ПСВ Антонова, але Зут вчасно вийшов з воріт і зумів заблокувати удар українця.

А тим часом, Коноплянка вивів Дніпро вперед у Флоренції!

13 хв. Не дуже швидко розвиваються події на полі. Команди почергово володіють м'ячем, але до воріт особливо не доходять.

9 хв. Ініціатива поки у господарів, але одесити досить зубасто відповідають. Поки без моментів, але воротарю ПСВ доводиться вступати в гру.

5 хв. Ковальчук біля своїх воріт віддав пас на суперника, але голландці не змогли цим скористатися.

ПСВ - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи1 хв. Вже на старті Фонтанелло відзначився гірчичником.

Почався матч. Вперед, Одеса!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу ПСВ - "Чорноморець".

Перед повторним очним протистоянням українського та голландського клубу в групі В наступний розклад:

1. Лудогорец - 4 перемоги, 1 нічия - 13 очок
2. Чорноморець - 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки - 7 очок
3. ПСВ - 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки - 7 очок
4. Динамо З - 1 нічия, 4 поразки - 1 очко

У першому матчі цих команд ворота одеситів по разу вразили Мемфіс Депа і Флоріан Йозефзоон. Для "Чорноморця" це була перша дуель з представником Нідерландів.

ПСВ в цілому провів 13 поєдинків з українськими командами, в яких здобув п'ять перемог при трьох нічиїх і п'яти поразках. На своєму полі голландці по два рази виграли, зіграли внічию і поступилися, а в гостях - тричі перемогли, один раз зіграли внічию і тричі зазнали поразку. У минулому сезоні ейндховенці провели на груповому етапі Ліги Європи дві зустрічі з дніпропетровським "Дніпром" і обидві програли.

З п'яти матчів ПСВ в групі В чотири завершилися з рахунком 2:0. Ейндховенці по два рази виграли і поступилися з таким результатом. "Чорноморець" у поточному сезоні лише одного разу переміг на виїзді. У стартовому турі групового етапу команда Романа Григорчука здолала в Загребі місцеве "Динамо" з рахунком 2:1.