ru ua

Проти компаній групи T.B. Fruit відкрито кримінальне провадження

Проти компаній групи T.B. Fruit відкрито кримінальне провадження Ілюстративне фото (tbfruit.com)

Компанію звинувачують у завданні збитків "Дельта банку" в особливо великих розмірах

Проти компаній ТОВ "Яблуневий дар" та ТОВ "Танк-Транс", які входять до складу групи T.B. Fruit українського бізнесмена Тараса Барщовського, головним слідчим управлінням Національної поліції було відкрито кримінальне провадження. Про це свідчать дані з єдиного реєстру досудових розслідувань, передає РБК-Україна.

Відповідна заява була внесена у реєстр 15 лютого 2020 року.

Проти компаній групи T.B. Fruit відкрито кримінальне провадження

Проти компаній групи T.B. Fruit відкрито кримінальне провадження

Проти компаній групи T.B. Fruit відкрито кримінальне провадження

Згідно інформації у витягу, службові особи ТОВ "Яблуневий дар", ТОВ "Танк-Транс" та інші юридичні особи, "зловживаючи службовим становищем, діючи групою осіб під виглядом отримання кредитів, заволоділи грошовими коштами АТ "Дельта Банк", чим "завдали вказаній банківській установі збитків в особливо великих розмірах".

Правова кваліфікація кримінального правопорушення – Кримінальний кодекс України 2001, ст. 191 ч.5.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав на аукціоні права вимоги за кредитами АТ "Дельта Банк" виданими компаніям "Яблуневий Дар" та "Танк-Транс". Права вимоги викупила ТОВ "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста".

Водночас 22 січня Господарський суд Львівської області почав банкурутство ТОВ "Яблуневий Дар" та ТОВ "Танк-Транс".

"Інвестохіллс Веста" заперечувало права вимоги “ТБ Сад” до “Яблуневого Дару”, а представники “Яблуневого Дару” заявляли в суді про борг цієї компанії перед “ТБ Сад” на 2,24 млрд грн.

Бізнесмен Тарас Барщовський, що входив до рейтингу 100 найбагатших людей України за версією журнала "Новое Время", втратив контроль над частиною активів, які належали групі T.B. Fruit. Право власності набула компанія "Арсенал Інвестгруп".