ru ua

Проти антиєвропейської програми Ле Пен виступили 25 Нобелівських лауреатів з економіки

Проти антиєвропейської програми Ле Пен виступили 25 Нобелівських лауреатів з економіки Фото: Марін Ле Пен

Згідно зі зверненням лауреатів, будівництво Європи є життєво важливим для підтримки миру на континенті

Лауреати Нобелівської премії з економіки виступили проти антиєвропейської політичної програми лідера "Народного фронту", кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен. Заява лауреатів опублікована в Le Monde.

Так, згідно зі зверненням економістів, будівництво Європи є життєво важливим не тільки для підтримки миру на континенті, але і для економічного прогресу держав-членів Європейського союзу.

Повідомляється, що зміни, які пропонують антиєвропейські програми, дестабілізують Францію і поставлять під загрозу співпрацю між європейськими країнами, яка сьогодні забезпечує економічну і політичну стабільність в Європі.

Також, на думку економістів, якщо мігранти добре інтегровані у ринок праці, то вони можуть стати "економічною можливістю" для країни.

"Ми повинні підтвердити зобов'язання соціальної справедливості і, таким чином, забезпечувати і розвивати справедливість та соціальний захист, згідно з традиційними цінностями Франції - свободою, рівністю і братерством. Але ми можемо і повинні досягти цього соціального захисту без економічного протекціонізму", - йдеться в заяві.

Також лауреати Нобелівської премії виступили проти цитування їхніх робіт Марін Ле Пен та її командою для виправдання своєї політичної програми.

У зверненні зазначено, що хоча економісти, які підписали звернення, мають різні позиції щодо складних питань, таких як, наприклад, грошово-кредитна політика профспілок, їхні погляди збігаються в засудженні експлуатації економічної думки в контексті французької виборчої кампанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у разі перемоги на президентських виборах, лідер ультраправої партії "Національний фронт", кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен планує призупинити імміграцію в країну, поки не будуть прийняті нові закони, які регулюють легальну міграцію.