Протести в Молдові: опозиція має намір провести мітинг 24 січня

НовиниНадзвичайні події    22.01.2016 - 21:04
Фото: лідер соціалістів Молдови Ігор Додон
Фото: лідер соціалістів Молдови Ігор Додон

Додон закликав учасників протестів у Молдові не використовувати під час мітингів і маніфестацій партійні прапори і гасла

Партія соціалістів, "Наша партія", а також громадянська платформа "Гідність і правда" проведуть у неділю, 24 січня 2016 січня, акцію протесту у Молдові на площі Великого національного зібрання. Про це сьогодні повідомив лідер соціалістів Ігор Додон, передає Sputnik.

"Проблема останніх років полягала в тому, що в ці роки ми були розрізнені і у нас були різні ідеї. Зараз ми вперше об'єдналися заради однієї мети - проведення дострокових парламентських виборів. Тому в неділю об 11:00 на майдані пройде масова акція протесту", - сказав Додон.

Разом з тим, як повідомляє місцеве видання Newsmaker, сьогодні Додон закликав учасників протестів у Молдові не використовувати під час мітингів і маніфестацій партійні прапори і гасла.

Зазначимо, протести в Молдові викликані виборами прем'єр-міністра країни, яким став Павло Філіп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Молдови порушила кримінальну справу за фактом нападу на оператора місцевого новинного порталу Today.md в ході протестів у Молдові.

On Top