ПРООН передасть центру ПТО Донецької обл. обладнання на 300 тис. грн

Середа 12 серпня 2015 03:03
ПРООН передасть центру ПТО Донецької обл. обладнання на 300 тис. грн
Фото: Янтомас Хімстра (посередині)

Обладнання закупить уряд Японії

Програма розвитку ООН передасть Донецькому обласному центру професійно-технічної освіти обладнання на суму 300 тисяч гривень. Про це заявив директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра під час брифінгу в Донецькій ОДА, передає прес-служба адміністрації.

"ПРООН рада допомогти центру, який потребує комп'ютерної техніки та іншому устаткуванні для роботи. Ми сподіваємося, що, наприклад, навчені тут будівельники використовують свої знання, коли закінчиться конфлікт і прийде час відновлювати звільнені території Донбасу. Тому ми розглядаємо це не просто допомога, а як інвестиції в майбутнє", - сказав Хімстра.

Також він повідомив, що обладнання для центру професійно-технічної освіти буде закуплено за фінансування уряду Японії, в рамках проекту "Економічне і соціальне відновлення Донбасу".

Велику увагу ПРООН приділяє працевлаштуванню та надання різнобічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, тому на брифінгу було розглянуто участь служби зайнятості у реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Програма розвитку ООН з питань організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб". Мета цього проекту - підтримати відновлення місцевої економіки і поліпшити умови життя людей в регіоні. Цього планується досягти шляхом створення можливостей для працевлаштування і отримання прибутку для ВПЛ і місцевих жителів в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, Донецька ОДА планує закупити медичне обладнання на понад 100 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся