Промислові підприємства очікують збільшення обсягів промвиробництва у III кварталі 2013 р., - Держстат

Промислові підприємства очікують збільшення обсягів промвиробництва у III кварталі 2013 р. Про це йдеться в очікуваннях респондентів щодо стану їхньої ділової активності на ІІІ квартал 2013 р. порівняно з IІ кварталом 2013 р., повідомляє Держстат.

Згідно повідомленню, підприємства очікують на "збільшення обсягів промислового виробництва, а за сезонно згладженим значенням цього показника спостерігається уповільнення темпів його скорочення. На ІV квартал 2013 р. порівняно з ІІІ кварталом п.р. передбачається зростання обсягів промислового виробництва".

Крім того, респонденти прогнозують пожвавлення попиту на промислову продукцію, завантаженість виробничих потужностей передбачається на рівні ІІ кварталу 2013 року - 68%.

При цьому підприємства побоюються посилення впливу таких стримуючих виробництво факторів, як недосконале законодавство, високі тарифи природних монополій, високі податки, низький платоспроможний попит на продукцію та нестача оборотних коштів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся