ua ru

Прокуратура закрила шість справ проти учасників акції протесту у Львівській області

Прокуратура Львівської області закрила всі кримінальні провадження щодо подій, пов'язаних із масовими акціями протесту.

Прокуратура Львівської області закрила всі кримінальні провадження щодо подій, пов'язаних із масовими акціями протесту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

"У зв'язку з набранням чинності закону україни "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" процесуальним керівником органів прокуратури Львівської області прийнято рішення про закриття 6 кримінальних проваджень", - наголошується в повідомленні.

Крім того, прокуратура направила до суду клопотання про звільнення осіб від кримінальної відповідальності, у процесах, пов'язаних із масовими акціями протесту, які почалися 21 листопада 2013 року.

"Таким чином, виконання цього закону органами прокуратури Львівської області забезпечено в повному обсязі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Києві і інших містах України проходять акції протесту під загальною назвою Євромайдан, які були спровоковані рішенням уряду від 21 листопада 2013 р. про припинення підписання угоди про євроінтеграцію.