Прокуратура вручила заступнику мера Ірпеня підозру

Прокуратура вручила заступнику мера Ірпеня підозру
Фото: прокуратура Київської області (google.com.ua maps)

При цьому сам мер до прокуратури так і не з'явився

Прокуратура вручила заступнику Ірпінського міського голови Дмитру Христюку підозру. Про це повідомляє місцеве видання "Громада Приірпіння".

Вказується, що підозра була вручена чиновнику у прокуратурі Київської області близько опівдні 28 серпня. Христюк прийшов із адвокатами.

Разом з тим мер Ірпеня Володимир Карплюк до прокуратури станом на 13:20 так і не з’явився.

Нагадаємо, у липні повідомлялося, що за матеріалами прокуратури Київської області скеровано до суду протокол про вчинення першим заступником Ірпінського міського голови адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

"Встановлено, що перший заступник Ірпінського міського голови, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону України "Про запобігання корупції", на початку року придбав у власність квартиру в Ірпінському регіоні, вартість якої перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня поточного року. Однак, у порушення вимог статті 52 вищевказаного Закону, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не вніс взагалі", - зазначали в прес-службі прокуратури Київської області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся