Прокуратура порушила справу проти Котвіцького за висновок 40 млн доларів в офшор

НовиниНадзвичайні події    08.08.2016 - 11:10
Фото: нардеп від "Народного фронту" Ігор Котвіцький
Фото: нардеп від "Народного фронту" Ігор Котвіцький

Податкова інспекція перевіряє декларації Котвіцького і операції по виведенню коштів в Панаму

Прокуратура Києва приєдналася до розслідування можливого шахрайства при виведенні 40 млн доларів в офшор нардепом від "Народного фронту" Ігорем Котвіцьким, передають "Наші гроші" з посиланням на постанову Дніпровського райсуду Києва.

Повідомляється, що за клопотанням прокуратури суд доручив податковій інспекції перевірити дотримання Котвіцьким валютного законодавства, декларування доходів і сплату податків. Перевірка триватиме до 19 серпня. Слідче управління прокуратури Києва розслідує можливе шахрайство Котвіцького з травня 2016 року.


Слідство стверджує, що в 2009 році "Крим Петролеум Компані" і нідерландська компанія "Tiway FSU B. V." уклали договір позики, за яким у першій утворилися 41,37 млн доларів боргу. Нардеп Котвіцький минулого літа взяв на себе борг, а "Tiway FSU" передала право вимоги цього боргу панамській "Kingston Group S. A." за 1 долар.

Після цього Котвіцький перерахував на рахунок Kingston Group 40 млн доларів, проте в декларації спочатку не відобразив наявність коштів. Інформація про ці гроші з'явилася в декларації нардепа після завершення операцій по сплаті панамської компанії боргу.

Також повідомляється, що податкова інспекція перевіряє дані операції, а також декларації про доходи Котвіцького з 2007 року і податкові декларації з 2011 року.

Нагадаємо, в лютому 2016 року повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України розслідує переклад 40 млн доларів Котвіцьким в Панаму. В липні ГПУ ініціювала розслідування дій Авакова по справі його бізнес-партнера Котвіцького. Досудове розслідування проводилося Міністерством внутрішніх справ, що свідчить про конфлікт інтересів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
НБУ просить правоохоронні органи вивчити переклад 40 млн дол. Котвицьким в Панаму
On Top