Прокуратура Волинської обл. заперечує факт перевірки на заводі корпорації "Богдан"

Прокуратура Волинської області заперечує факт перевірки ДП "Автоскладальний завод №1" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс". Про це повідомляє радіо "Свобода".

Як пояснили у прес-службі цього відомства, до прокуратури справді надійшло кілька скарг на діяльність підприємства від громадських організацій та фізичної особи. Оскільки предмет скарг не входить у компетенцію прокуратури, вони були перенаправлені у відповідні інстанції, пояснила прес-секретар обласної прокуратури Наталя Марахевич.

Нагадаємо, раніше сьогодні з'явилась інформація, що прокуратура здійснила перевірку вищезазначеного заводу.

Корпорація "Богдан" створена в лютому 2005 року з метою реалізації масштабних інвестпроектів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів.

В даний час корпорація має два сучасних заводи: з виробництва легкових автомобілів в Черкасах потужністю 120-150 тис. автомобілів (випускає автомобілі Lada і Hyundai, а також автомобілі під власним брендом) і автобусів і тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тис. одиниць.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся