Прокуратура повернула у держвласність майно на 8,7 млн гривень

НовиниНадзвичайні події    20.04.2017 - 01:57
Фото: ГПУ
Фото: ГПУ

Військова прокуратура повернула державі нерухомість військових містечок

Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України в інтересах Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Повідомляється, що суд зареєстрував право власності держави на нерухоме майно, розташоване в місті Дніпро по вул. Чернишевського, 2-а.

Повідомляється, що мова йде про будівлях колишніх військових містечок, які були незаконно виведені з державної власності і передані у власність комерційної структури. Ринкова вартість повернутого державі нерухомого майна становить 8,7 млн гривень.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України (СБУ) запобігла спробі поставки в Російській Федерації комплектуючих до газотурбінних двигунів (ГТД) військового призначення, що використовуються на кораблях ВМФ РФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прокуратура порушила справу за фактами незаконних обшуків та затримань у Криму У Києві з незаконної оренди повернули землю на проспекті Бандери вартістю 12 млн гривень
On Top