Прокуратура залучить NASA до розслідування будівництва Керченського мосту

НовиниСуспільство    28.06.2017 - 12:27
Фото: Керченський міст (most.life)
Фото: Керченський міст (most.life)

У прокуратурі АР Крим розповіли про розслідування будівництва мосту Росією

Прокуратура Автономної Республіки Крим залучить американське Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) до розслідування будівництва Керченського мосту. Про це заявив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов, передає прес-служба прокуратури.

"Ми будемо залучати не лише українських фахівців у сфері охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки, а звертатися і до іноземних організацій, таких як Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) та інших. Неузгоджене будівництво мосту не має знищити унікальну флору і фауну Чорного і Азовського морів. У свою чергу, суб'єкти господарської діяльності, які причетні до зведення мосту, повинні нести відповідальність за свої дії", - заявив Мамедов.

Також повідомляється, що слідство має намір активізувати проведення експертиз, визначення збитків, завданих Україні в результаті будівництва Керченського мосту, який викликає серйозне побоювання за екологію Чорного і Азовського морів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія має намір перекрити Керченську протоку майже на місяць.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top