Прокуратура зазначила неналежний рівень контролю за санітарним та екологічним станом місць відпочинку в Києві

НовиниЕкологія    06.08.2013 - 16:43
Дніпровською екологічною прокуратурою проведено перевірки діяльності Деснянського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби в Києві та Державної екологічної інспекції в м. Києві при здійсненні контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на об'єктах рекреації та відпочинку міста Києва. 

Дніпровською екологічною прокуратурою проведено перевірки діяльності Деснянського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби в Києві та Державної екологічної інспекції в м. Києві при здійсненні контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на об'єктах рекреації та відпочинку міста Києва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Результати перевірок показали, що працівники зазначених контролюючих органів неправильно здійснювали необхідні заходи контролю за санітарним та екологічним станом місць рекреації та відпочинку.

Так, при встановленні фактів неналежного утримання комунальним підприємством "Плесо" міських пляжів фахівці санітарно-епідеміологічної служби не здійснювали дієвий контроль за виконанням внесених власних приписів, повторні перевірки стану усунення порушень не проводили.

Також, не було забезпечено відповідно до санітарних норм періодичність відбору проб води з відкритих водойм на території Гідропарку, невідповідним чином застосовувалися заходи по припиненню порушень санітарного законодавства.

У свою чергу, посадові особи Державної екологічної інспекції в м. Києві самоусунулися від контролю за діяльністю готельно-розважальних та ресторанних об'єктів. У поточному році не проведено жодної перевірки таких об'єктів щодо здійснення скидів стічних вод у Дніпрі.

З метою виправлення цієї ситуації, прокуратурою внесено подання керівникам зазначених органів державного контролю з вимогами невідкладно усунути встановлені порушення та притягнути винних у неналежному виконанні посадових обов'язків до відповідальності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ
On Top