ru ua

Прокуратура відкрила провадження проти власника АТБ, - нардеп

Прокуратура відкрила провадження проти власника АТБ, - нардеп Фото: Віталій Купрій (facebook.com vitaliy.kupriy)

Купрій опублікував відповідний документ

Прокуратура Автономної Республіки Крим за зверненням народного депутата України Віталія Купрія внесла в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості щодо власника мережі магазинів АТБ Геннадія Буткевича. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам Купрій, розмістивши відповідь на запит від Прокуратури АРК.

Відомості стосуються можливої торгівлі в Криму, що сприяло посягання на територіальну цілісність і недоторканність України".

"Саме ця мережа продовжує своє функціонування в окупованому Криму під вивіскою "ПУД". Пан Буткевич обрав для себе шлях співпраці з окупантом, платить йому багатомільйонні податки, тому повинен відповісти перед законом!", - написав Купрій.

За словами Купрія, Буткевичу "загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років за умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України".

"Фінансова підтримка окупанта повинна бути покарана! Відразу Буткевич, а потім поступово доберемося і до інших колабораціоністів, де б вони не були і які б посади не займали!", - зазначив народний депутат.

Згідно з документом, розміщеним на сторінці Купрія, його звернення надійшло до Прокуратури АРК з Генеральної прокуратури.

"Прокуратурою автономії 06.02.2018 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення невстановленими особами незаконної діяльності, шляхом сприяння, фінансування, створення умов для втручання в національну безпеку представників спецслужб Російської Федерації з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за ознаками правопорушення, передбаченого ч 1 ст. 110 КК України", - йдеться у листі на ім'я Купрія прокурора АРК Гюндуза Мамедова.

Він також вказав, що згідно з законодавством, матеріали провадження спрямовані в Генпрокуратуру для визначення підслідності.

Фото: facebook.com/kupriyofficial

Прокуратура відкрила провадження проти власника АТБ, - нардеп

Раніше народний депутат Вадим Підберезняк заявляв, з колегами буде найближчим часом обговорювати з главою СБУ і генеральним прокурором ситуацію, пов'язану з роботою компаній українського олігарха Геннадія Буткевича в Криму. Про необхідність розібратися в роботі АТБ в Криму деякий час назад заявляв народний депутат Владислав Данілін.