Прокуратура оголосила підозру Плотницькому

НовиниПолітика    06.07.2016 - 16:02
Фото: Ігор Плотницький
Фото: Ігор Плотницький

Його підозрюють у скоєнні терористичного акту в справі збитого літака ІЛ-76

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з Службою безпеки України (СБУ) в області чолі терористичної організації "ЛНР" Ігорю Плотницькому і двом ватажкам незаконних збройних формувань, командирам батальйонів "Зоря" Андрію Патрушеву і "Витязь" Олександру Гуреєву" заочно повідомлено про підозру у вчиненні терористичного акту в справі збитого літака ІЛ-76 (ч. 3 ст. 258 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як наголошується, Плотницького, який на час скоєння злочину був командиром незаконного збройного формування "Зоря", разом з Петрушевим і Гуреєва підозрюють у тому, що вони збили військово-транспортний літак, на борту якого перебувало 49 осіб, під час здійснення посадки в аеропорту Луганська.


"Оскільки предметом розслідування є злочин проти національної безпеки держави, а підозрювані знаходяться за межами підконтрольній території Україні, то правоохоронцями отримано дозвіл на проведення відносно них спеціальне розслідування, яке передбачає можливість проведення слідчих і процесуальних дій за відсутності підозрюваного і за обов'язкової участі адвокатів", - наголошується в сполучення

Вказаних осіб оголошено у розшук і отримано визначення слідчих суддів на їх затримання з метою приводу для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Грицак переконаний, що Захарченко та Плотницького "просто зачистять".

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top