Прокуратура направила в суд обвинувачення проти колишнього в. о. ректора НАУ

НовиниНадзвичайні події    03.11.2016 - 15:22
Фото: Володимир Харченко
Фото: Володимир Харченко

Харченко повідомили про підозру

Прокуратура міста Києва завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконуючого обов'язки ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка. Про це йдеться в повідомленні на сторінці прокуратури в Facebook.

"Встановлено, що у 2007 році між Національним авіаційним університетом та будівельною компанією було укладено договір, за яким вказаного підприємства були передані функції замовника будівництва житлового будинку для освітньої установи по вул. Михайла Донця у Солом'янському районі р. Києва", - йдеться в повідомленні.

За умовами договору, витрати на розробку проектної документації по будівництву покладалися на приватне підприємство. Проте пізніше в результаті дій Харченко замовника будівництва змінили, а університет зобов'язали за власні кошти розробити всю проектну документацію. На це з державного бюджету було необґрунтовано витрачено близько 9 млн гривень.

"За результатами досудового розслідування екс-ректору повідомлено про підозру у ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Наразі обвинувальний акт стосовно колишнього чиновника направлено до Солом'янського районного суду міста Києва для розгляду по суті", - повідомляє прокуратура.

Нагадаємо, у вересні Шевченківський суд Києва обрав для Харченко запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

On Top