Прокуратура Київської обл. оскаржила виділення 217 га земель лісогосподарського призначення

Органами прокуратури Київської області протягом 2012 р. було порушено 9 кримінальних справ, заявлено 34 позови на площу земель лісогосподарського призначення більше 217 га, задовольнили 9 зі 147 протестів на площу більше 11 га, внесли до судів 9 подань. Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Органи прокуратури встановили, що за 2000-2012 рр. 10 державних лісогосподарських підприємств отримали понад 16 тис. га лісів, що належали колгоспам. Понад 13 тис. га цих лесів до сьогодні не оформлені державними актами на право постійного користування землею.

За результатами перевірок, заступник прокурора Київської області у березні поточного року порушив 5 кримінальних справ відносно службових осіб Обухівського районного відділу земельних ресурсів та управління земельних ресурсів в Обухівському районі, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, тобто зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, що впродовж перших 3 місяців 2012 р. прокуратурою Київської області було порушено 5 кримінальних справ про злочини, вчинені у сфері земельних правовідносин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся