Прокуратура Київської обл. за 3 міс. 2012 р. повернула державі та територіальним громадам 140 га землі

Впродовж 3 місяців 2012 р. прокуратурою Київської області порушено 5 кримінальних справ про злочини, вчинені у сфері земельних правовідносин. За цей період до суду направлено 19 кримінальних справ про злочини, вчинені у сфері земельних правовідносин відносно 19 осіб. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Сума встановлених збитків у закінчених кримінальних справах зазначеної категорії склала 40 млн грн., з яких відшкодовано в ході розслідування кримінальних справ 28 млн грн. Накладено арешт на майно, в т.ч. заборону на відчуження земельних ділянок, на суму 29 млн грн.

В ході розслідування кримінальних справ зазначеної категорії повернуто державі - 74,95 га землі, територіальним громадам - 66 га землі.

Нагадаємо, органами прокуратури столиці впродовж березня-квітня до Господарського суду м. Києва заявлено 54 позови про розірвання договорів оренди земельних ділянок внаслідок їх нецільового використання, порушення умов договору щодо сплати орендної плати та земельного податку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся