ua en ru

Прокуратура ініціює службову перевірку в колонії, з якої втік екс-СБУшник

Прокуратура ініціює службову перевірку в колонії, з якої втік екс-СБУшник Фото: Крюківська виправна колонія №29

Стан розшуку втікача перебуває на контролі прокуратури області

Прокуратура Полтавської області звернулася до Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з ініціативою про проведення службової перевірки стосовно працівників колонії, з якої втік засуджений. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Зазначено, що Полтавська місцева прокуратура перевіряє вимоги кримінально-виконавчого законодавства у Державній установі "Крюківська виправна колонія №29", з виробничого об’єкта якої втік засуджений.

Також, за даними відомства, вживаються оперативно-розшукові заходи, направлені на встановлення місцезнаходження та затримання втікача. Стан розшуку перебуває на контролі прокуратури області.

Крім того, відомості про цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 393 КК (втеча з місця позбавлення волі, вчинена особою, яка відбуває покарання у вигляді позбавлення волі).

"Засуджений 1980 року народження, житель Сімферополя, колишній співробітник СБУ. Відбував покарання за розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом та незакінчений замах на втечу з місць позбавлення волі в Чернігівській області, у Менській виправній колонії №91. До Крюківської колонії переведений рішенням Апеляційної комісії ДПтС України від 15 вересня 2016 року. Втечу здійснив 19 травня, не з’явившись на молочно-тваринній фермі, де працював", - доповіли в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Полтаві, з Крюківської виправної колонії втік в'язень Дмитро Нерченко, в місті оголошено план "Перехоплення".