Прокуратура Австрії не веде розслідувань щодо Ложкіна

Прокуратура Австрії не веде розслідувань щодо Ложкіна
Фото: Борис Ложкін

Розслідування щодо Ложкіна було припинено

Прокуратура Австрії на даний момент не веде жодних розслідувань щодо глави Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив сам Ложкін, надавши документи, що підтверджують даний факт.

В офіційній відповіді представника австрійської юридичної компанії CHSH Стефана Х'юбера він підтверджує, що розслідувань щодо Ложкіна не ведеться.

За словами адвоката, прокуратура відкривала попереднє розслідування з приводу транзакцій між компаніями продавця і покупця УМХ. Причиною відкриття такого розслідування послужив той факт, що транзакції між компаніями, які брали участь в операції по продажу медіа-холдингу, що підпадають під формальні критерії, які можуть свідчити про відмивання доходів. Однак після початкового збору фактів і доказів прокурор припинив дане розслідування.

Юридичну компанію СНЅН, що представляє інтереси Ложкіна, поінформували в прокуратурі, що розслідування було припинено, оскільки "немає ніяких фактичних підстав для подальшого розслідування даних обставин".

Нагадаємо, у вересні австрійське видання повідомляло, що Борис Ложкін може проходити по справі про відмивання грошей в якості свідка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся