Виробники Dunhill і Camel створять найбільшу в світі тютюнову компанію

НовиниЕкономіка    21.10.2016 - 13:33
Фото: British American Tobacco поглине Reynolds American
Фото: British American Tobacco поглине Reynolds American
Експерт вважає адвалорні акцизи на тютюн недостатньо ефективними Максимальний хаос від мінімальних цін: на тютюновому ринку триває переділ

British American Tobacco викупить акції Reynolds American за 47 млрд доларів

Компанія British American Tobacco (BAT), що випускає сигарети під глобальними марками Dunhill, Lucky Strike та інші, має намір поглинути компанію Reynolds American, якій належать всесвітньо відомі бренди Camel, Pall Mall, Kent і т. д. Про це йдеться в прес-релізі British American Tobacco на їх сайті.

В даний час BAT належить 42,2% акцій Reynolds, за 57,8% вона готова заплатити 47 млрд доларів.

British American Tobacco готова викупити акції конкурента з 20% премією до їх ринкової вартості, виплативши 56,5 доларів за кожну.

Як йдеться у повідомленні, з цієї суми 24,13 млрд доларів планується заплатити готівкою, а решту 32,37 млрд доларів - акціями самої BAT.

Таким чином, злиття призведе до створення найбільшої в світі (по товарообігу та операційного прибутку) публічної тютюнової компанії. Зараз цей статус належить Philip Morris International Inc. Нова компанія стане лідером на ринку США і значно посилить позиції на ринках Близького Сходу, Африки, Азії та Південної Америки.

"Злиття двох наших великих компаній є логічним продовженням наших відносин і забезпечить акціонерам частку в більш сильною, справді глобальній компанії", - зазначив керуючий директор групи BAT Нікандро Дуранте.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що політика ВООЗ у сфері боротьби з курінням консервативна і закрита.

Читайте в розділі

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Дню Святого Миколая

Група DCH може залучити Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму для купівлі ОПЗ

S&P підтвердило рейтинг України на рівні "В-/B" зі стабільним прогнозом

On Top