Виробники Dunhill і Camel створять найбільшу в світі тютюнову компанію

Виробники Dunhill і Camel створять найбільшу в світі тютюнову компанію
Фото: British American Tobacco поглине Reynolds American

British American Tobacco викупить акції Reynolds American за 47 млрд доларів

Компанія British American Tobacco (BAT), що випускає сигарети під глобальними марками Dunhill, Lucky Strike та інші, має намір поглинути компанію Reynolds American, якій належать всесвітньо відомі бренди Camel, Pall Mall, Kent і т. д. Про це йдеться в прес-релізі British American Tobacco на їх сайті.

В даний час BAT належить 42,2% акцій Reynolds, за 57,8% вона готова заплатити 47 млрд доларів.

British American Tobacco готова викупити акції конкурента з 20% премією до їх ринкової вартості, виплативши 56,5 доларів за кожну.

Як йдеться у повідомленні, з цієї суми 24,13 млрд доларів планується заплатити готівкою, а решту 32,37 млрд доларів - акціями самої BAT.

Таким чином, злиття призведе до створення найбільшої в світі (по товарообігу та операційного прибутку) публічної тютюнової компанії. Зараз цей статус належить Philip Morris International Inc. Нова компанія стане лідером на ринку США і значно посилить позиції на ринках Близького Сходу, Африки, Азії та Південної Америки.

"Злиття двох наших великих компаній є логічним продовженням наших відносин і забезпечить акціонерам частку в більш сильною, справді глобальній компанії", - зазначив керуючий директор групи BAT Нікандро Дуранте.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що політика ВООЗ у сфері боротьби з курінням консервативна і закрита.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся