ua en ru

Прогноз по сталеливарному сектору в СНД є негативним на 2014 р., - Fitch

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings відзначає, що прогноз по сталеливарному сектору та сектору сировини для виробництва сталі в СНД є негативним на 2014 р. Про це йдеться в звіті агентства.

Відзначається, що виробники в цьому регіоні в даний час відчувають тиск на кредитоспроможність через уповільнення на російському ринку, як і раніше нестійких європейських ринків та відновлення (все ще слабкому) ринку США. У той же час таке ринкове тиск в деякій мірі компенсується за рахунок переваг розглянутого сектора, таких як вертикальна інтеграція в сегмент сировини, конкурентоспроможні витрати і процикличный курс рубля, завдяки чому сталеливарні компанії СНД входять в число найбільш прибуткових у світі.

Прогноз по сектору може бути переглянутий на стабільний у разі більш високі, ніж очікувалося, показників на внутрішньому ринку, викликаних потенціалом довгострокового зростання або більш швидким відновленням європейських ринків, чому сприяло б закриття менш ефективних потужностей або покращення ринкового балансу.