Профспілка машиністів закликає не допустити приватизації залізничної галузі

Президія вільної профспілки машиністів України (СПМУ) закликав залізничників взяти участь у Дні з безпеки руху поїздів і охорони праці" та не допустити скорочення робочих місць на залізниці та приватизації залізничної галузі. Про це йдеться у зверненні СПМУ, поширеному в п'ятницю, 12 грудня.

Згідно з документом, в ході проведення "Дня безпеки" передбачено у повному обсязі виконувати всі вимоги з безпеки руху поїздів і охорони праці, як це передбачено Правилами технічної експлуатації (ПТЕ) та іншими нормативними документами.

"Якщо б "Укрзалізницю" очолював людина - професіонал своєї справи, який розбирався в ситуації на залізниці, він би знав, що технічний стан рухомого складу і пристроїв залізничного транспорту знаходяться на такому низькому технічному рівні, що для його зупинки і страйки не треба. Треба тільки працювати в повній відповідності з нормами Правил технічної експлуатації та інших нормативних документів з безпеки руху поїздів і охорони праці", - наголошується в документі.

У профспілці машиністів звернули увагу на те, що нинішній в. о. генерального директора "Укрзалізниці", незважаючи на заборону законодавства, скорочує чисельність залізничників в середньому на 2 тис. щомісяця.

На думку СПМУ, залізницю доводять до критичного стану, щоб потім продати її за безцінь "потрібним людям".

"Розуміючи до чого призводить, і призведе в подальшому, некомпетентне керівництво залізничною галуззю, ми звернулися до прем'єр-міністра України Арсенію Яценюку з попередженням і проханням призначити на посаду керівника "Укрзалізниці" спеціаліста залізничника. Але ні це, ні наші бажання зустрітися з цього питання з новим міністром інфраструктури, ні аналогічні звернення інших профспілок та громадських об'єднань області не дають позитивних результатів. На превеликий жаль, і ця влада, як і попередні, показує, що визнає тільки силу", - йдеться у зверненні.

Щоб показати, в якому насправді жалюгідному стані перебуває "Укрзалізниця" під керівництвом людей, які нічого не розуміють в цій області, профспілки закликають об'єднатися і провести "День безпеки руху".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся