ru ua

Профільний комітет рекомендував ВР дозволити фінансувати ЗСУ за рахунок благодійних пожертв

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони парламенту прийняти за основу законопроект №4491 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення матеріально-фінансового забезпечення обороноздатності держави".

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони парламенту прийняти за основу законопроект №4491 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення матеріально-фінансового забезпечення обороноздатності держави". Про це повідомила прес-служба ВР.

Законопроект пропонує визначити, що під час підготовки до збройного захисту держави або її захисту у разі збройної агресії або збройного конфлікту фінансування національної оборони держави, Збройних сил України, мобілізаційної підготовки та заходів з мобілізації може здійснюватися додатково за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб у порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Відповідні зміни передбачається внести до законів "Про оборону України", "Про Збройні сили України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про гуманітарну допомогу", "Про благодійну діяльність та благодійні організації".

"Члени комітету підтримали законопроект, прийняття якого дозволить забезпечити мобілізаційну готовність, обороноздатність держави та боєздатність Збройних сил України до виконання конституційного обов'язку щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності", - йдеться у повідомленні.