Профільний комітет рекомендував Раді перенести розгляд питання про курс України на членство в НАТО на наступне скликання

НовиниПолітика    08.10.2014 - 18:07
Комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України рекомендував парламенту перенести розгляд урядового законопроекту № 4561а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України" уже на наступне скликання.

Комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України рекомендував парламенту перенести розгляд урядового законопроекту № 4561а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України" уже на наступне скликання. Про це повідомило інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Як зазначається, на засіданні комітету у вівторок, 7 жовтня 2014 р., позиції членів комітету щодо доцільності прийняття законопроекту розділилися.

"Народні депутати не підтримали пропозицію рекомендувати Верховній Раді прийняти даний проект закону за основу", - йдеться в повідомленні.

За підсумками обговорення голова комітету Володимир Литвин вніс пропозицію рекомендувати розглянути це питання новообраній Верховній Раді України з урахуванням суспільних запитів, настроїв і очікувань та виходячи з інтересів безпеки держави.

Нагадаємо, 29 серпня 2014 р. Кабінет міністрів України зареєстрував у Раді законопроект № 4561а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України".

Документ пропонує внести зміни до закону України "Про основи національної безпеки України", визначивши основним напрямом державної політики з питань національної безпеки реалізація курсу на європейську інтеграцію з метою членства у Європейському союзі та забезпечення національної безпеки України через взаємодію із системою колективної безпеки, інтеграція в Організацію Північноатлантичного договору і набуття членства в ній.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top