Профільний комітет розгляне скандальну ситуацію щодо узгодження сюжетів на ТБ з сепаратистами, - Сюмар

НовиниПолітика    09.08.2016 - 16:33

Профільний комітет розгляне ситуацію з узгодженням сюжетів з сепаратистами на українському телебаченні (ТБ). Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат фракції "Народний фронт", Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Зокрема, за її словами, "листування редактора телеканалу "Інтер" Марії Столярової з кремлівським пропагандистом Муравйовим, узгодження сюжетів на користь сепаратистів, виконання політичних замовлень з Кремля – це реальність, в якій ми живемо, і реальна загроза інформаційній безпеці країни".

"Кремль має замовлення чітко проти тих, хто втримав країну в 2014 році і попри розв’язану Росією війну зміг розвернути країну в західному напрямку – в першу чергу проти Турчинова, Яценюка, Авакова", - наголосила депутат.

"Хунта" не дає спокою російським пропагандистам, але прикро, що виконавцями замовлення з Кремля часто стають українські журналісти. Можна скільки завгодно говорити про свободу слова, але управління найбільшим телеканалом країни ворогом, який вбиває десятки тисяч українців – це не свобода. Це бардак і хаос, який веде до хаосу в головах мільйонів українців, що бачать цю зрежисовану і схиблену інформкартинку як реальність, а врешті і до хаосу в політиці та країні загалом. Це Елемент гібридної війни, яка руйнує країну зсередини", - зазначила представник "Народного фронту".


Сюмар пообіцяла, що на першому ж засіданні Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики вона ініціює розгляд цього питання за участі редакторів та медіа експертів.

"Бо сьогодні ми маємо ситуацію, коли слово вбиває, а інформаційна безпека означає реальну безпеку життя тисяч українців", - наголосила голова профільного комітету.

On Top