Профільний комітет визнав корупціогенним проект змін в закон про е-декларування

Фото: Комітет призанл законопроект щодо змін до е-декларування корупціогенним
Фото: Комітет призанл законопроект щодо змін до е-декларування корупціогенним

Комітет рекомендує Раді відхилити закон про внесення змін до е-декларування

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції визнав корупціогенним проект закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо декларації), (реєстр. №5079). Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні комітету, передає кореспондент РБК-Україна.

"Рішення комітету - визнати законопроект 5079 корупціогенним, рекомендувати ВРУ відхилити даний закон", - заявив голова комітету Єгор Соболєв.

Проектом закону пропонувалося, зокрема, визначити такими, які не підлягають декларуванню готівкові грошові активи (у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, вклади до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам) і активи у дорогоцінних (банківських) металах, сукупна вартість яких не перевищує граничну суму готівкових розрахунків, встановленої на 1 січня звітного року

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доступом до реєстру електронних декларацій був тимчасово обмежений в результаті збою в системі енергопостачання на технологічній площадці держпідприємства "Українські спеціальні системи".

Пізніше доступ до реєстру е-декларацій відновили.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся