Проект резолюції про імпічмент президенту Олланду передали в Єлисейський палац

НовиниПолітика    11.11.2016 - 06:44
Фото: Франсуа Олланд
Фото: Франсуа Олланд

"Республіканці" обурені заявами Олланда щодо усунення небезпечних ісламських радикалів

Проект резолюції про імпічмент президенту Франції Франсуа Олланду був переданий в четвер увечері з національних зборів Франції в Єлисейський і Матиньонський палаци. Про це повідомляє AFP.

Наголошується, що голова нижньої палати Клод Бартолон направив лист до адміністрації президента і прем'єр-міністра країни. У повідомленні Бартолона вказується, що владі направляється копія проекту резолюції, представлена депутатом від партії "Республіканці" Крістіаном Жакобом що отримала підтримку 79 депутатів палати.

Для того, щоб почати встановлений законами у відповідності з положеннями 68-ї статті Конституції, процес просування резолюції до її розгляду Національним зборами, досить 58 голосів.

Повідомляється, що представники "Республіканців" вважають неприпустимими зроблені Франсуа Олландом і опубліковані в книзі "Про це президенту Франції не слід було говорити" заяви щодо операцій спецслужб країни з фізичного усунення в інших країнах особливо небезпечних ісламських радикалів.

На їхню думку, розголошення цих і ряду інших даних, що містяться в книзі, являє собою абсолютно очевидне розголошення секретних відомостей, що стосуються національної безпеки і свідчить про неналежне виконання президентом його обов'язків.

Нагадаємо, Президент Франції Франсуа Олланд став найбільш непопулярним главою за всю історію держави.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top