ru ua

Проект програми оренди житла з правом викупу узгоджений з усіма відомствами

Проект програми, який дозволить громадянам отримати житло в оренду з подальшим правом викупу під 3% річних узгоджений з усіма відомствами. Про це повідомляє прес-служба Державної іпотечної установи (ДІУ).

На сьогодні, за даними Мінрегіону у черзі на отримання житла перебуває понад 1 млн. громадян, повідомила начальник управління зі зв'язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

"Це дуже велика кількість бажаючих, тому вирішити це питання можливо тільки через використання всіх діючих і альтернативних механізмів", - зазначила Волобуєва.

ДІУ спільно з Національним банком України розробила проект програми, який дозволить громадянам отримати житло в оренду з подальшим правом викупу під 3% річних: "Ця програма орієнтована насамперед на працівників бюджетної сфери, тобто вчителів, лікарів та інших соціальних груп, рівень доходів яких не дозволяє їм придбати окреме житло в тому числі, використовуючи класичний кредитний механізм ", - підкреслила Волобуєва.

Станом на 12 серпня проект узгоджений з усіма профільними міністерствами. Але, щоб цей механізм запрацював, програма має бути прийнята постановою Кабінету міністрів